Warszawa - Żoliborz, ul. Śmiała 59
Zadzwoń:
604-430-427, 22 839-24-29
7 dni w tygodniu!
Informujemy, że od 30 lipca do 10 sierpnia jesteśmy na urlopie. Zapraszamy po 10.08 !

O firmie Auto Szyby

Nasza firma powstała w 1992 roku i była jedną z pierwszych firm z branży szyb samochodowych. Od tego czasu obsłużyliśmy wielu Klientów, którzy zawsze byli zadowoleni z jakości naszych usług.  Od samego początku byliśmy firmą specjalistyczną zajmującą się tylko usługami związanymi z szybami samochodowymi. Jesteśmy profesjonalistami w naszej branży z wieloletnim doświadczeniem, dlatego też stawiamy przede wszystkim na jakość oferowanych usług. 

Nasza oferta zawsze jest dopasowana do potrzeb Klienta niezależnie od tego, czy jest to osoba indywidualna czy też firma. Wysoko wykwalifikowana kadra pracownicza jaką posiada nasza firma wyznacza najwyższe standardy oferowanych usług. Nieustannie wdrażamy i doskonalimy technologie napraw szyb, a także ich montażu. Świadcząc usługi wymiany oraz montażu szyb samochodowych korzystamy jedynie ze sprawdzonych, wysokiej jakości produktów uznanych na rynku producentów.

 

Jeżeli zależy Ci na tym, by otrzymać solidne szyby samochodowe w dobrej cenie to trafiłeś w odpowiednie miejsce!

 

Jesteśmy dostępni dla Państwa 7 dni w tygodniu. Po wcześniejszym kontakcie telefonicznym zrealizujemy dla Państwa usługi również w niedzielę!